Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie IT oraz systemów ERP. Specjalizujemy się w zakresie oprogramowania ERP enova365. Wdrażamy i programujemy rozwiązania dodatkowe i branżowe. Działamy głównie na terenie wielkopolski ale nie tylko.

KOMPLEKSOWE WDROŻENIA

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem systemów ERP, zwłaszcza programu enova365 do księgowości, handlu, kadr-płac i innych obszarów działalności. rozwiązań internetowych ze szczególnym uwzględnieniem branży rolniczej oraz szeroko rozumianym IT. Nasza oferta obejmuje także dostawę sprzętu, oprogramowania, a także projektowania infrastruktury informatycznej.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Projektujemy własne rozwiązania związane z oprogramowaniem enova365. Opracowujemy dodatki i aplikacje realizowane zarówno dla interfejsu okienkowego jak i mobilne oraz dla sieci Web.

SAMOUCZKI I PORADNIKI

Aby ułatwić korzystanie z naszej oferty, specjalnie dla Państwa przygotowujemy i tworzymy materiały szkoleniowe tekstowe oraz wideo. Przybliżamy w nich aspekty pracy z programem enova365 w łatwej do przyswojenia formie wzbogaconej o konkretne przykłady z danego tematu, obejmujące wszelkie zagadnienia.

Partner enova

Jako autoryzowany partner enova365 zrealizowaliśmy sporo ciekawych wdrożeń i opracowaliśmy liczne rozwiązania dedykowane. Prowadzenie tych działań to nasza praca i pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy skuteczni co potwierdzą obsługiwani przez nas klienci.

O firmie

Nasza działalność

Nasza firma działa głównie na terenie wielkopolski. Realizowaliśmy wdrożenia i obsługujemy klientów w takich miejscowościach jak: Poznań, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Śmigiel. Nie ograniczamy się jednak tylko regionu. Dzięki dostępowi zdalnemu obsługujemy klientów w całym kraju, na przykład w Szczecinie, czy Bydgoszczy.