Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie IT oraz systemów ERP. Specjalizujemy się w zakresie oprogramowania ERP enova365. Wdrażamy i programujemy rozwiązania dodatkowe i branżowe. Działamy głownie na terenie Wielkopolski ale nie tylko.


KOMPLEKSOWE WDROŻENIA

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem systemów ERP, zwłaszcza programu enova365 do księgowości, handlu, kadr-płac i innych obszarów działalności. rozwiązań internetowych ze szczególnym uwzględnieniem branży rolniczej oraz szeroko rozumianym IT. Nasza oferta obejmuje także dostawę sprzętu, oprogramowania, a także projektowania infrastruktury informatycznej.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Projektujemy własne rozwiązania związane z oprogramowaniem enova365. Opracowujemy dodatki i aplikacje realizowane zarówno dla interfejsu okienkowego jak i mobilne oraz dla sieci Web

SAMOUCZKI I PORADNIKI

Aby ułatwić korzystanie z naszej oferty, specjalnie dla Państwa przygotowujemy i tworzymy materiały szkoleniowe tekstowe oraz wideo. Przybliżamy w nich aspekty pracy z programem enova365 w łatwej do przyswojenia formie wzbogaconej o konkretne przykłady z danego tematu, obejmujące wszelkie zagadnienia.


Jako autoryzowany partner enova365 zrealizowaliśmy sporo ciekawych wdrożeń i opracowaliśmy liczne rozwiązania dedykowane. Prowadzenie tych działań to nasza praca i pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy skuteczni co potwierdzą obsługiwani przez nas klienci. Jesteśmy częścią grupy enova.expert