Dnia 1 października 2020r. nastąpiła integracja systemu enova365 z nowoczesnym benefitem finansowym symmetrical.ai, która dokonała istnej rewolucji w sposobie naliczania pensji. Dzięki niniejszej kooperacji naliczanie wynagrodzenia odbywa się w czasie rzeczywistym, co pozwala na sprawdzanie przez Pracownika ile pieniędzy dotychczas zarobił oraz wypłatę niniejszych środków na życzenie w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego. Operacja odbywa się przy użyciu prostej, intuicyjnej i wygodnej aplikacji enova365, zintegrowanej z usługą symmetrical.ai, którą znaleźć można w dedykowanej zakładce. Przelew na konto bankowe trwa jedynie 60 sekund.

Niniejsze rozwiązanie to system obopólnych korzyści dla Pracownika i Pracodawcy.

Pracownik może swobodnie dysponować swoim wynagrodzeniem. Możliwość elastycznej wypłaty pensji pozwala uniknąć konieczności zaciągania pożyczek, czy kredytów gotówkowych, w przypadku wzmożonych wydatków, czy trudnej sytuacji finansowej Pracownika. Pracownik może więc skorzystać z własnego kapitału, nie obciążając się kosztami produktów finansowych takich jak overdrafty, czy karty kredytowe.

Pracodawca może w pełni zautomatyzowany sposób naliczać i wypłacać pensje, dzięki czemu dział kadr nie jest obciążony dodatkową pracą i oszczędza czas. Niniejsze rozwiązanie pozwoli na redukcję skutków stresu finansowego. Zapewnienie Pracownikowi bezpieczeństwa i płynność finansowej, stanowi atrakcyjny benefit, który może stanowić o przewadze Firmy na rynku pracy. Co równie istotne, zapewnienie Pracownikom wcześniejszego dostępu do już wypracowanych środków nie obciąża cashflow Pracodawcy.

Dostęp do Symmetrical.ai uzyska 14 500 Użytkowników enova365, którzy posiadają aktualną gwarancję, w ramach bieżącej aktualizacji.